Mechanik samochodów zabytkowych, 97285 Röttingen - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - Mechanik samochodów zabytkowych <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Stała praca - niemiecka umowa - atrakcyjne wynagrodzenie!</span>

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Mechanik samochodów zabytkowych
Stała praca - niemiecka umowa - atrakcyjne wynagrodzenie!

Miejsce pracy: 97285 Röttingen

Numer ref.: Mechanik-HS-DE-Oldtimer

Obowiązki:

  • Charakterystyczne dla tego stanowiska: naprawa, renowacja i pielegnacja pojazdów zabytkowych
  • Drobne prace blacharskie i lakiernicze
  • Prace związane z naprawą pojazdów, dobór odpowiednich części zamiennych
  • Konserwacja i naprawa uszkodzonych części

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, kierunkowe jako mechanik samochodowy lub pokrewne
  • Dobra znajomość mechaniki samochodowej
  • Doświadczenie w naprawie i renowacji pojazdów zabytkowych
  • Wiedza z zakresu elektromechaniki
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
  • Dobra. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy
  • Własny samochód mile widziany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Wynagrodzenie ok. 2200 Euro netto miesięcznie/etat  plus nadgodziny
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę - odpłatne. Z zasady pokoje jednoosobowe.
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

Dziękujemy za przesłane dokumenty!

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL.PODWALE 62/2

50-010 WROCŁAW

TEL.71 3438073

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.