Opiekunka Osoby Starszej, - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Opiekunka Osoby Starszej

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Opiekunka Osoby Starszej

Region: Cała Polska

49439 Steinfeld

Start: od zaraz

Podopieczna: 90 lat, 73 kg, 165 cm

Dolegliwości:

-podopieczna ma I stopień niepełnosprawności,

-problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem (rolator, laska),

-zaburzenia rytmu serca,

-wysokie ciśnienie,

-osłabienie mięśnia sercowego,

-pani jest po udarze,

-po usunięciu jednego płuca,

-ma problemy z kręgosłupem,

-osteoporozę,

-inkontynencję,

-alergię (na leki),

-lekkie problemy ze słuchem (aparat),

-lekkie problemy ze wzrokiem ( okulary).

Obowiązki:

-pomoc przy higienie ciała,

-pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się,

-gotowość do wstawania nocą 2-3,

-zmiana pieluchomajtek,

-pomoc w prowadzeniu gosp. domowego (sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy).

 Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),
- cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,
- mile widziane  referencje, listy od podopiecznych oraz wspólne zdjęcia,
- opiekunka  w wieku: 40-50 lat,
- wymagane prawo jazdy.

Oferujemy:

- legalną pracę w Niemczech,
- wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,
- wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,
- indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- organizacja podróży i zakup biletów,
- własny pokój,
- własna łazienka,
- tv,
- Internet + komputer.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o
kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:

Izabela Michałkiewicz +48  881 777 177

lub o wiadomośc mailową:
i.michalkiewicz@help24.info

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.