Opiekunka osób starszych, - oferta pracy - GoldenLine.plFrigga - Opiekunka osób starszych <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Poszukujemy opiekunki osoby starszej</span>

FRIGGA to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu rekrutacji wykwalifikowanego personelu opiekuńczego oraz personelu medycznego.
Firma istnieje na rynku europejskim od 2009 roku obsługując klientów z Niemiec i Luksemburga.
Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście oraz stałą opiekę koordynatorów. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami oraz osobami z deficytami psychoruchowymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyszukiwania miejsc pracy dla opiekunek oraz wykwalifikowanego personelu medycznego średniego szczebla. Ambicją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów, poszukujących najwyższych standardów usług.
FRIGGA to Agencja Zatrudnienia, która oferuje pracę na terenie Niemiec i Luksemburga opiekunkom i opiekunom z całej Polski. Naszą firmę tworzą ludzie gotowi do pomocy drugiemu człowiekowi, wrażliwi na potrzeby starszych, chorych ludzi. Pozostajemy w ciągłej dyspozycji zarówno dla klientów, jak i współpracowników, którzy zawsze mogą na nas liczyć.

Opiekunka osób starszych
Poszukujemy opiekunki osoby starszej

Miejscowość: 87452 Altusried

Start: 24/25.04

Podopieczny: 90lat, 75kg, 173cm

Dolegliwości:

- I stopień niepełnosprawności

- inkontynencja

- problemy ze słuchem (aparat słuchowy)

- lekkie problemy ze wzrokiem (okulary)

- lekkie problemy z poruszaniem się (rolator)

Dodatkowe informacje: Podopieczny mieszka w domku dwurodzinnym na wsi. Rodzina, która mieszka częściowo w domu pomaga w robieniu zakupów. Będzie zamontowany przycisk bezpieczeństwa w domu. W domu do dyspozycji jest: rolator, wózek inwalidzki, łóżko specjalistyczne, winda na wannie. Podopieczny bardzo lubi ogród, rośliny oraz krótkie spacery. Wokół jest dużo natury. Jest wymagane wstawanie w nocy 4-7na tydz.

Obowiązki:

- pomoc przy higienie ciała

- pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu

- prowadzenie gosp. domowego (sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie)

- zmiana pieluchomajtek

- krótkie spacery

Oferujemy:

- własny pokój

- Internet

  • powyżej 21 roku życia,
  • prawo jazdy kat. B,
  • ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
  • z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
  • odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
  • dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
  • mile widziane referencje,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakup biletów,
  • legalną formę zatrudnienia,
  • opłacanie świadczeń ZUS,
  • pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,
  • stały kontakt z koordynatorem,
  • szybkie wyjazdy,
  • dodatki oraz premie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

j.kuligowska@friggawork.pl

lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:
Justyna Kuligowska 531-648-126

www.friggawork.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.