Specjalista ds. Ekspansji, Kielce - oferta pracy - GoldenLine.pleurocash - Specjalista ds. Ekspansji

Grupa Eurocash to lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Ekspansji

Miejsce pracy: Kielce

Kluczowe zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców do sieci Euro Sklep,
  • Analiza rynku na podległym terenie,
  • Wyszukiwanie i ocena lokalizacji pod kątem potencjału i standardów sieci,
  • Rozmowy i negocjacje z potencjalnymi Franczyzobiorcami nt. warunków przystąpienia do sieci,
  • Koordynowanie procesu dostosowania nowego Franczyzobiorcy do standardów sieci, m.in. w zakresie otwarcia sklepu, realizacji zapisów umowy franczyzowej.

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać wykształcenie min. średnie,
  • Posiadać doświadczenie na mobilnym stanowisku sprzedażowym w branży FMCG,
  • Znać rynek sieci franczyzowych,
  • Być nastawiony na realizację celów przynoszących wysokie wynagrodzenie,
  • Samodzielnie działać i dobrze organizować pracę własną,
  • Wykazywać się inicjatywą i być operatywny w działaniu
  • Posiadać wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
  • Dobrze znać pakiet MS Office,
  • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Współpracę z Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Ciekawą , odpowiedzialną i samodzielną pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.