Asystent/-ka Wiceprezesa Zarządu, Centrala - Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plKaufland - Asystent/-ka Wiceprezesa Zarządu <br/><span id="uwagiDoStanowiska">w Departamencie Administracji</span>

Oferta archiwalna

Asystent/-ka Wiceprezesa Zarządu
w Departamencie Administracji

Miejsce pracy: Centrala - Wrocław

Numer ref.: AWZ/2017/04

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie tłumaczenie dokumentów służbowych, przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz z wykorzystaniem programu Excel i Power Point oraz redagowanie pism i wiadomości służbowych. Będziesz odpowiedzialny/-a za sporządzanie i analizowanie dokumentów oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem, w tym również za samodzielne prowadzenie zleconych projektów. Dodatkowo do Twoich bieżących zadań należeć będzie organizowanie spotkań służbowych, a także prowadzenie kalendarza przełożonego.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego
  • Biegłej znajomości j. niemieckiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
  • Doskonałej  znajomości pakietu MS Office (głównie Power Point i Excel)
  • Umiejętności profesjonalnego przygotowywania prezentacji oraz znajomości zaawansowanych funkcji arkusza kalkulacyjnego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dyskrecji, samodzielności, kreatywności i odpowiedzialności.

Zapewniamy Ci:

  • Odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań
  • Zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • Dynamikę pracy w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
  • Nowoczesne i przyjazne miejsce pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym na wskazany adres. Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Czekamy właśnie na Ciebie!

www.kaufland.pl/kariera

rekrutacja@kaufland.pl