Operator maszyn specjalnych, 77709 Wolfach - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - Operator maszyn specjalnych <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Koparki - Ładowarki - Spychacze</span>

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Operator maszyn specjalnych
Koparki - Ładowarki - Spychacze

Miejsce pracy: 77709 Wolfach

Numer ref.: HS-DE

Obowiązki:

  • Obsługa koparko-ładowarki
  • Usuwanie gruzu, ładowanie na samochody transportowe
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Inne - charakterystyczne dla stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie budowlane, kierunkowe lub pokrewne
  • Dobra znajomość mechaniki maszyn (koparki, ładowarki, spychacze)
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
  • Dobra. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy i własny samochód - WARUNEK KONIECZNY
  • Aktualne uprawnienia do prowadzenia koparko-ładowarki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie ok. 2100 Euro netto miesięcznie plus nadgodziny
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę - odpłatne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

Dziękujemy za przesłane dokumenty.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.