KIEROWCA D i/lub D+E linie miejskie i podmiejskie, Norymberga, Wurzburg, Bamberg - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - KIEROWCA D i/lub D+E linie miejskie i podmiejskie <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Praca w remomowanych firmach Deutsche Bahn i VAG</span>

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

KIEROWCA D i/lub D+E linie miejskie i podmiejskie
Praca w remomowanych firmach Deutsche Bahn i VAG

Miejsce pracy: Norymberga, Wurzburg, Bamberg

Numer ref.: 1A-PN-DEb

Praca wykonywana będzie na rzecz firm DEUTSCHE BAHN I VAG jako klientów agencji pracy tymczasowej - naszego zaufanego i długoletniego partnera.

Obowiązki:
• Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich
• Sprzedaż biletów
• Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:

•Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Prawo jazdy kat. D
• Niekaralność
• Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

Oferujemy:

• Pracę na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
• Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
• Wynagrodzenie od 2000-2200 Euro brutto/miesiąc
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.