Doradca ds żywienia zwierząt, Olsztyn - oferta pracy - GoldenLine.plRekrutacja ukryta - Doradca ds żywienia zwierząt

Oferta archiwalna

Doradca ds żywienia zwierząt

Miasto: Olsztyn

Region: warmińsko-mazurskie

Numer ref.: 17 p-ż

Opis stanowiska

  • realizacja założonych celów sprzedażowych pasz;

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z dystrybutorami oraz gospodarstwami hodowlanymi na podległym terenie;

  • doradztwo indywidualne i zbiorowe w zakresie żywienia zwierząt.

Wymagania

  •  wykształcenie wyższe zootechniczne, rolnicze lub pokrewne;

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w przemyśle paszowym ( mile widziane);

  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem;

  • dobrej znajomości technik sprzedaży oraz obsługi klienta;

  • dyspozycyjności;

  • posiadania prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • szkolenie w zakresie technologii;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.