Kierownik Robót Bitumicznych, Wałcz, woj. zachodniopomorskie - oferta pracy - GoldenLine.plEnergopol - Kierownik Robót Bitumicznych

Energopol Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót Bitumicznych

Miejsce pracy: Wałcz, woj. zachodniopomorskie

Zadania:

  • organizowanie i nadzorowanie robót bitumicznych
  • zamawianie materiałów i sprzętu
  • zarządzanie pracą podległych brygad bitumicznych
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość prowadzonych prac oraz monitoring kosztów
  • raportowanie

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (profil drogowy)
  • min. 2 -letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami bitumicznymi (na analogicznym lub pokrewnym stanowisku)
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej
  • dobra znajomość programu Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • wsparcie w relokacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV,

z podaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości:

rekrutacja@energopol.pl

lub za pomocą

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.