HEADHUNTER DZIAŁU HR, - oferta pracy - GoldenLine.plTelekadra - HEADHUNTER DZIAŁU HR

Jesteśmy Agencją Pracy współpracującą z małymi i średnimi przedsiębiorstwami na terenie całej Polski, na rzecz których świadczymy usługi związane z rekrutacją pracowników. Naszą wiedzę i umiejętności łączymy z indywidualnym podejściem do każdego projektu. Stawiamy na elastyczne dopasowanie naszych usług do potrzeb Klienta.

Do NASZEGO ZESPOŁU HR poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HEADHUNTER DZIAŁU HR

Region: małopolskie

Gwarantujemy:

  • forma zatrudnienia – umowa o dzieło
  • szkolenie wprowadzające
  • praca w systemie home office- w domu, zdalnie na własnym sprzęcie komputerowym;
  • wynagrodzenie: stawka podstawowa za zrekrutowaną osobę od 150 zł brutto do 200 zł brutto

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie kandydatów do pracy na różne stanowiska;

Oczekujemy:

  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • dobrej znajomości obsługi komputera

Telekadra to Agencja Pracy wpisana do rejestru pod numerem 11336 dostarczająca innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich, specjalizująca się w rekrutacji i outsourcingu pracowniczym

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.