Operator maszyn CNC, Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Progres - Operator maszyn CNC

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

- czynności produkcyjne,

- obsługa maszyn CNC,

- dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,

- praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn, również maszyn CNC,

- wykształcenie minimum zawodowe,

- znajomość rysunku technicznego,

- znajomość przyrządów pomiarowych,

- znajomość technik obróbki skrawaniem,

- znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie , atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowa o pracę tymczasową,

- praca w systemie 3 zmianowym,

- możliwość rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Progres Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-309, Al. Grunwaldzka 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.