Tynkarz, - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Tynkarz

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dlanaszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Tynkarz

Region: Cała Polska

Numer ref.: T/NL/2017

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie podłoża, zapraw tynkarskich
  • Tynkowanie ścian

WYMAGANIA:

  • Przynajmniej 4 lata aktualnego doświadczenia
  • Własny samochód oraz podstawowe narzędzia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Zdolność dotrzymywania terminów
  • Praca indywidualna oraz w zespole

OFERUJEMY:

  • Pełen etat (40h/tygodniowo)
  • 500euro/netto/tydzień
  • Zakwaterowanie w pokojach 1- osobowych, z dostępem do wspólnej kuchni oraz łazienki, płatne przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.