Kasjer/Pomocnik sklepu, Mielec - oferta pracy - GoldenLine.plInter Kadra - Kasjer/Pomocnik sklepu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer/Pomocnik sklepu

Miejsce pracy: Mielec

Region: podkarpackie

Numer ref.: KSJ/0217/Toruń

Obowiązki:

- Obsługa kasy fiskalnej
- Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
- Obsługa klientów sklepu
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

- Aktualna książeczka sanepidu
- Odpowiedzialne i rzetelne podejście do wykonywanych zadań
- Skrupulatność, dokładność
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Pełnoletność

Oferujemy:

- Bezpłatne szkolenie kasjerskie przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera
- Stałą stawkę godzinową
- Możliwość dostosowania czasu pracy do dyspozycyjności kandydata np. w przypadku osób uczących się dziennie lub pracujących w niepełnym wymiarze,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
- Możliwość nawiązania stałej, długoterminowej współpracy

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.