Zastępca Kierownika Magazynu, Stalowa Wola - oferta pracy - GoldenLine.plAgata - Zastępca Kierownika Magazynu

Agata S.A. to sieć nowoczesnych salonów meblowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika Magazynu

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Region: podkarpackie

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i współudział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów;
  • Zapewnienie właściwego magazynowania towaru gwarantującego zachowanie jakości;
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz za bezpieczeństwo i organizację pracy podległego personelu.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Z-cy Kierownika Magazynu, Lidera, Kierownika Zmiany lub Brygadzisty – min. 2 lata;
  • Doświadczenie w kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem pracowników;
  • Gotowość do bezpośredniego zaangażowania się w pracę magazynu;
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji magazynowej;
  • Czynne uprawnienia UDT na wózki widłowe;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Elastyczność – praca w różnych godzinach oraz w co drugi weekend.

Zatrudnionym oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy;
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet szkoleń;
  • Dobrą atmosferę pracy.

Kandydaci spełniający w/w wymagania proszeni są o przesłanie CV,
z podaniem nazwy stanowiska w temacie e-maila,
za pomocą

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.