Pracownik Działu Kas, Jasło - oferta pracy - GoldenLine.plJobman Group - Pracownik Działu Kas

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Pracownik Działu Kas

woj. podkarpackie > Jasło

Wymagania:

  • - wysoka kultura osobista
    - dyspozycyjność
    - komunikatywność i odpowiedzialność
    - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Obowiązki:

  • Pracownik działu kas w sklepie budowlanym w Krośnie - oferta pracy tymczasowej
  • Zadania:
    - obsługa kasy fiskalnej
    - obsługa Klienta zgodnie z przyjętymi standardami

Oferujemy:

  • - umowę zlecenie
    - atrakcyjną stawkę godzinową
    - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    - obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności są załatwiane bez konieczności wychodzenia z domu

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną.
Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".