ZBROJARZ, Belgia - oferta pracy - GoldenLine.plTHT Bouw - ZBROJARZ

Firma budowlana THT Bouw Sp. z o.o. poszukuje pracowników do pracy na terenie Belgii na stanowisko:

ZBROJARZ

Miejsce pracy: Belgia

Numer ref.: 008/BR/17

Obowiązki:

  • przygotowanie i wiązanie zbrojenia,
  • montowanie zbrojenia i umieszczanie zbrojenia w formach,
  • betonowanie wbudowanych zbrojeń,
  • praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 3 lata
    w pracy na budowie jako zbrojarz,
  • czytanie rysunku technicznego,
  • praktyczna znajomość technologii szalunkowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ubezpieczenie socjalne,
  • zakwaterowanie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Ważna informacja!

Rozmowy odbywają się w Warszawie

Wymagane ważne ubezpieczenie min. 30 dni!

 Zgłoszenia proszę wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj, w tytule maila wpisując numer referencyjny zgłoszenia

lub pod numerem fax: 22 205 03 89

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma THT Bouw Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy  ul. Wernyhory 29A,
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko ZBROJARZ przez okres 2 lat  i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.