lakiernik, Stąporków - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - lakiernik

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży konstrukcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

lakiernik

Nr ref.: 27278

Praca tymczasowa

Lokalizacja: Stąporków

Zakres obowiązków:

  • lakierowanie elementów zgodnie z wytycznymi technicznymi
  • kontrola jakości
  • wykonywanie zadań zgodnie z wytycznymi jakościowymi
  • wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonego

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczne umiejętności przygotowania elementów do lakierowania
  • praktyczne umiejętności nakładania powłok przy pomocy pompy malarskiej

Oferta:

  • umowę o pracę na czas określony
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość stałego zatrudniania
  • pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl