Help: Opieka nad dwoma osobami., - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Help: Opieka nad dwoma osobami.

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Help: Opieka nad dwoma osobami.

Region: Cała Polska

Małżeństwo

Miejscowość: 33739 Bielefeld

Wyjazd:  od zaraz

Podopieczna, 96lat, 157cm, 48kg

Dolegliwości:

- aktualnie do pomocy 1 raz dziennie przychodzi personel medyczny

- pani porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego

- pani   jest w stanie przejść parę kroków

- jest osobą świadomą

- pani jest osobą cewnikowaną

- korzysta z toalety

- higienę ciała u pani wykonuje się w łóżku

- osteoporoza

- osoba po wylewie

Pani uwielbia naturę, ogród, jest związana z rodziną i wnukami. Jest optymistką, osobą wdzięczną za pomoc, osobą  bardzo spokojną.

Podopieczny, 96lat, 160cm, 56kg

- miewa problemy podczas chodzenia ale porusza się samodzielnie

- na schodach jest  zamontowana winda

- pan jest  osobą świadomą

- samodzielnie korzysta z toalety

- samodzielnie się myje

- samodzielnie je i pije

- samodzielnie wstaje z łóżka

- samodzielnie się ubiera

- reumatyzm

- ma problemy z oddychaniem, ma zadyszki lub brakuje mu powietrza

Podopieczny lubi sport, interesuje się polityką, lubi oglądać wiadomości. Jest osobą sympatyczną, w dużej mierze samodzielną. Małżeństwo mieszka z rodziną w domu. Osobą do kontaktu jest córka. Opiekunka jest  przyjmowana  bardzo ciepło i serdecznie , rodzinie zależy aby opiekunka czuła się jak w domu, aby uczestniczyła w życiu rodziny. Zarówno małżeństwo, jak i syn i ich córka podopiecznych  to bardzo serdeczni ludzie. Córka podopiecznych bardzo  dużo pomaga.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- dotrzymanie towarzystwa

 Wymagania:

  •  znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),
  • cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,

Oferujemy:

 - legalną pracę w Niemczech,
- wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,
- wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,
- indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- organizacja podróży i zakup biletów

- oddzielny apartament na piętrze domu z kuchnią

- oddzielna łazienka

- możliwość korzystania z auta

- Internet

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o
kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:

Izabela Michałkiewicz +48  881 777 177

lub o wiadomośc mailową:
i.michalkiewicz@help24.info

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.