Specjalista ds. REACH i CLP, praca zdalna - oferta pracy - GoldenLine.plAntal - Specjalista ds. REACH i CLP

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Dla jednego z naszych Klientów, producenta szerokiej palety agrochemikaliów dla rolnictwa i ogrodnictwa oaz preparatów stosowanych w profilaktyce zdrowotnej zwierząt hodowlanych, prowadzimy obecnie interesujący proces rekrutacyjny.

Specjalista ds. REACH i CLP

Miejsce pracy: praca zdalna

Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska:
  • nadzór i koordynacja prac związanych z rejestracją substancji zgodnie z rozporządzeniem
  • przygotowanie, weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej związanej z wypełnianiem obowiązków REACH i CLP
  • utrzymywanie kontaktów z właściwymi instytucjami
  • przygotowywanie dossier rejestracyjnego w programie REACH-IT oraz IUCLID
  • analiza odpowiednich aktów normatywnych, dokumentacji prawnej oraz materiałów wydawanych przez ECHA
  • współpraca z działem zakupów i sprzedaży w celu tworzenia i nadzorowania łańcucha dostaw
  • współpraca z zespołem badawczo - rozwojowym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku chemicznym lub pokrewnym
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość regulacji prawnych dot. REACH i CLP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej
Oferujemy:
  • elastyczny grafik
  • umowa o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • dużą samodzielność działania i realną możliwość wdrażania kreatywnych pomysłów
  • niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedziba w Warszawie (adres: ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.