Menadżer sklepu, Rumia - oferta pracy - GoldenLine.plInter Kadra - Menadżer sklepu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Menadżer sklepu

Miejsce pracy: Rumia

Region: pomorskie

Numer ref.: AJE/0217/GD-RUM

Obowiązki:

  • zarządzanie podległym sklepem

  • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

  • obsługa klienta

  • rozliczanie dziennego utargu

  • dbanie o wizerunek lokalu

Wymagania:

  • gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej

  • mile widziane doświadczenie w handlu

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • przedsiębiorczość, żyłka handlowca

  • doskonały kontakt z klientem

  • uczciwość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie od 7.000 netto z atrakcyjnym systemem premiowym i dodatkami

  • gotowy do pracy sklep: w pełni wyposażony i zatowarowany w atrakcyjnej lokalizacji

  • zagwarantowane dostawy

  • pakiet szkoleń od pierwszego dnia

  • stałe wsparcie technicznej i marketingowe

  • brak wkładu własnego

  • brak opłat: za najem, media, ochronę itp.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.