Konsultant Wsparcia technicznego, Rzeszów - oferta pracy - GoldenLine.plJobman Group - Konsultant Wsparcia technicznego

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Konsultant Wsparcia technicznego

woj. podkarpackie > Rzeszów

Wymagania:

  • Wystarczy żebyś:
  • lubił rozmawiać z ludźmi
  • był empatyczny w stosunku do Klienta
  • był otwarty na naukę nowych rzeczy
  • skutecznie dążył do celu

Obowiązki:

  • efektywne rozwiązywanie reklamacji
  • pomoc Klientom w poznawaniu szerokiego wachlarza produktów i usług Orange
  • dobieranie rozwiązań odpowiadających potrzebom Klienta
  • udzielanie Klientom pomocy technicznej

Oferujemy:

  • W zamian oferujemy Ci:
  • miłą atmosferę pracy
  • płatne szkolenie przygotowujące do pracy
  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • bezpośrednią opiekę Koordynatora
  • tymczasową umowę o pracę z możliwością przedłużenia po 18 miesiącach
  • możliwość awansu dla najlepszych

Dodatkowe informacje:

Zostaw nam swoje CV

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się agencją pracy tymczasowej o ogólnopolskim zasięgu działania. Zatrudniamy i kierujemy do pracy do największych i najlepszych firm w Polsce.
Wyróżniamy się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".