Merchandiser/doradca klienta - praca w markecie budowlanym, Pruszcz Gdański - oferta pracy - GoldenLine.plInter Kadra - Merchandiser/doradca klienta - praca w markecie budowlanym

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Merchandiser/doradca klienta - praca w markecie budowlanym

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Region: pomorskie

Numer ref.: FAR/0217/PruszczGda

·        Obowiązki:

przygotowanie miejsca pracy: rozłożenie produktów na półkach zgodnie ze standardami

·         zapewnienie obecności produktów: kontrole magazynowe, sporządzanie zamówień

·         zatowarowanie półki: pozyskanie najlepszych półek sprzedażowych, odpowiednia ekspozycja

       kontrola terminów przydatności, dbanie o nienaganny wygląd produktów

·         przygotowanie właściwych oznaczeń cenowych i promocyjnych

·         promocja towaru

·         aktywna rekomendacja i sprzedaż

·         raportowanie

·        Wymagania:

znajomość podstawowych technik sprzedaży i zachowań konsumenckich

·         wiedza nt merchandisingu

·         wykształcenie średnie

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (przedstawiciel handlowy, merchandizer, sprzedawca)

·         prawo jazdy kat. B

·         miła aparycja

·         wysoka kultura osobista

·         aktualna książeczka sanepidowska

·      Oferujemy:

·         zatrudnienie na umowę i pracę tymczasową

·         atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

·         4 dniowe szkolenie w siedzibie Klienta (koszty podróży i noclegu pokrywa pracodawca)

·         niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.