Pracownik produkcji, Kościerzyna - oferta pracy - GoldenLine.plInter Kadra - Pracownik produkcji

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kościerzyna

Region: pomorskie

Numer ref.: OPPR/0217/KOŚ

Obowiązki:

  • przestrzeganie przepisów BHP, ppoż i ochrony środowiska
  • przygotowywanie produktów
  • obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych związanych z produkcją;
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • utrzymanie porządku, czystości na hali produkcyjnej, miejscu składowania odpadów oraz w innych miejscach związanych z pracamiprodukcyjnymi.

Wymagania:

  • książeczka sanepidowska- warunek konieczny
  • mlie widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym
  • gotowość do podjęci apracy zmainowej i w niedziele
  • sumienność, dokładnosć, rzetelność
  • zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • pełen etat- stabilne warunki ztrudnienia
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • dogodne warunki pracy w prężnie rozwijającej się firmie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.