Pracownik hali sprzedaży - dział odzieżowy, Rydułtowy - oferta pracy - GoldenLine.plJobman Group - Pracownik hali sprzedaży - dział odzieżowy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Pracownik hali sprzedaży - dział odzieżowy

woj. śląskie > Rydułtowy

Wymagania:

  • - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • - dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej),
  • - sumienność,
  • - chęci do pracy,
  • - umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • Pracownik hali sprzedaży - oferta pracy tymczasowej.
  • Do obowiązków zatrudnionej na tym stanowisku osoby będzie wykładanie towaru na hali sprzedaży oraz obsługa Klienta.

Oferujemy:

  • - elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
  • - umowę zlecenie,
  • - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • - możliwość otrzymania wynagrodzenia w systemie dziennym.

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną z dopiskiem PRACOWNIK HALI.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".