KREŚLARZ - PRACOWNIK W DZIALE PROJEKTÓW, Świątniki Górne k/Krakowa - oferta pracy - GoldenLine.plAFAPARK - KREŚLARZ - PRACOWNIK W DZIALE PROJEKTÓW

Oferta archiwalna

AFAPARK

Firma AFA Polska Sp. Z O.O. oferuje kompletne i innowacyjne rozwiązania służące do zarządzania parkingiem, poprzez wprowadzenie zaawansowanych systemów, które zmniejszają natężenie ruchu, witają klientów oraz zarządzają przestrzenią parkingową. Od ponad 10 lat, dzięki studiom i badaniom, w które zaangażowane jest nasze biuro inżynierii i rozwoju, firma AFA ciągle doskonali działanie systemu naprowadzania na wolne miejsca parkingowe. Jako pionier,  w dziedzinie ergonomicznych i sensorycznych systemów naprowadzania na wolne miejsca parkingowe,  AFA prowadzi cykliczne badania i stale wprowadza  innowacyjne, udoskonalone rozwiązania, które ułatwiają proces parkowania.

KREŚLARZ - PRACOWNIK W DZIALE PROJEKTÓW

Miasto: Świątniki Górne k/Krakowa

Region: małopolskie

Zakres Obowiązków:

  • Wrysowanie trans kablowych i instalacji urządzeń na podkładach budowlanych
  • Wykonanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Tworzenie i aktualizacja kart katalogowych produktów wraz szatą graficzną
  • Aktualizacji i archiwizacja dokumentacji technicznej dla wykonanych obiektów
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami na etapach definiowania wymagań, projektowania, implementacji i wdrażania najlepszych rozwiązań technicznych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad 2D
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność odręcznego wykonania szkicu
  • Znajomość instalacji niskoprądowych
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu: budownictwa, obiektów użyteczności publicznej wielokondygnacyjnej
  • Umiejętność tworzenia wizualizacji
  • Znajomość zasad i procesu tworzenia dokumentacji projektowej

Dodatkowe atuty:

  • Biegła obsługa programów graficznych: Photoshop, Gimp, Corel Draw
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość innych instalacji niskoprądowych (BMS, CCTV, KD itp.)
  • Mile widziana dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego
  • Prawo jazdy kat.B
  • Minimalne doświadczenie: 2 lata w pracy w zespole projektowym

Oferujemy:

  • Pełny etat, umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • Udział w ciekawych projektach, realną możliwość rozwoju zawodowego pełną wyzwań i nowych zadań możliwość dalszego rozwoju zawodowego i własnych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą poniższego przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.