Kasjer / Kasjerka, Kowary - oferta pracy - GoldenLine.plJobman Group - Kasjer / Kasjerka

Oferta archiwalna

503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

Guru Meditation:

XID: 878805160

Varnish cache server

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Kasjer / Kasjerka

woj. dolnośląskie > Kowary

Wymagania:

  • Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
    - masz aktualną książeczkę sanepid
    - nie obawiasz się pracy z Klientem
    - jesteś osobą odpowiedzialną, pracowitą i rzetelną
    - dysponujesz choć odrobiną wolnego czasu

Obowiązki:

  • Kasjer / kasjerka (oferta pracy tymczasowej). Praca od zaraz!
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
    - obsługa kasy fiskalnej
    - obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

Oferujemy:

  •  Zapewniamy:
    - szkolenie kasjerskie – nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy
    - elastyczny czas pracy - to Ty decydujesz, kiedy pracujesz i dzięki temu możesz pogodzić pracę z nauką, życiem prywatnym, etatem
    - obsługę administracyjną on-line – dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
    - udział w programie lojalnościowym z nagrodami w postaci bonów pieniężnych

Dodatkowe informacje:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj drogą elektroniczną.
Do dokumentów rekrutacyjnych dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".