Help: Opiekunka do Pani podopiecznej koło Bremen! Bonusy na start!, - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Help: Opiekunka do Pani podopiecznej koło Bremen! Bonusy na start!

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Help: Opiekunka do Pani podopiecznej koło Bremen! Bonusy na start!

Region: Cała Polska

Miejscowość : 27327 Schwarme ( wioska ) ok. 35 km od Bremen

Wyjazd na : 10.02.17

Podopieczna , kobieta , 74 lat, 68 kg , 159 cm

Dolegliwości :

- wstaje w nocy 1-2 tylko WC

- potrójnie złamanie nogi

- problemy w poruszaniu ( używa wózka inwalidzkiego )

- wylew 2003

- nadciśnienie

Dodatkowe Informacje : w tej chwili podopieczna znajduje się w szpitalu, miała potrójne złamanie nogi. ( noga w gipsie ) W Piątek 10.02.17 wychodzi z szpitala. Piesek jest w domu . Podopieczna jest zdrowa i oprócz złamania nogi nie ma zaawansowanych chorób i dolegliwości. Opiekunka ma gotować dla 2 osób.

Obowiązki:

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pomoc w poruszaniu

- codzienna pomoc w zmianie odzieży

- pranie , prasowanie

- gotowanie

- pomoc w transferze

- utrzymanie porządku w domu

- spacery z podopieczną

- spacery z psem

- zakupy

- dotrzymywać towarzystwa ( wizyty u lekarza )

 Wymagania:

  •  znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),
  • cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,
  • opiekunka niepaląca / 30-40; 40-50 lat /
  • prawo jazdy

Oferujemy:

- własny pokój

- WC – Łazienka

- Internet

-opiekę koordynatora

-organizację wyjazdu

-zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o
kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:

Izabela Michałkiewicz +48  881 777 177

lub o wiadomośc mailową:
i.michalkiewicz@help24.info

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.