Młodszy Programista Java, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plAsseco - Młodszy Programista Java

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki. Jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w ponad 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA, Nigeria, Rosja). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Młodszy Programista Java

Miejsce pracy: Opole

Numer ref.: MJ/MB/01/17

Główne zadania:

  • Programowanie aplikacji HTML5/JavaScript
  • Programowanie aplikacji/usług  JAVA
  • Praca nad systemami finansowymi
  • Programowanie urządzeń mobilnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka Java
  • Dobra znajomość języka SQL
  • Podstawowa znajomość HTML5, CSS3
  • Podstawowa znajomość JavaScript
  • Zaangażowanie i dbałość o szczegóły tworzonego interfejsu aplikacji
  • Język angielski – w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
  • Rzetelność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • Dobra znajomość AngularJS, jQuery, Bootstrap
  • Podstawowa wiedza z zakresu REST API, JSON
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych JavaScript (Karma, Jasmine)
  • Znajomość TypeScript
  • Znajomość narzędzia Gulp, Protractor
  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych - Selenium WebDriver
  • Znajomość metodyki SCRUM
  • Znajomość Google Web Toolkit
  • Własne realizacje projektów

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w specjalistycznej, wykorzystywanej w branży finansowej technologii
  • Otwartość na dzielenie się wiedzą
  • Mentoring bezpośredniego przełożonego w rozwoju kariery zawodowej
  • Udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych, szkolenia merytoryczne i językowe)

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę „Asseco Poland S.A.” zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.