Obsługa Połączeń Przychodzących, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plJobman Group - Obsługa Połączeń Przychodzących

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Obsługa Połączeń Przychodzących

woj. lubelskie > Lublin

Wymagania:

  • Nasze oczekiwania:
  • otwartość i komunikatywność
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • dyspozycyjność ( również w niektóre soboty i niedziele)

Obowiązki:

  • Jako Konsultant będziesz odpowiadać za:
  • telefoniczne przyjmowanie i realizację zgłoszeń
  • profesjonalną obsługę Klienta (połączenia wyłącznie przychodzące bez sprzedaży)

Oferujemy:

  • Oferujemy:
  • pełny pakiet szkoleń
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju oraz możliwość awansu
  • przyjazną atmosferę pracy
  • kartę MultiSport, prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie, itp.
  • uczestnictwo w atrakcyjnych konkursach i systemach motywacyjnych

Dodatkowe informacje:

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Prześlij Nam swoje CV poprzez formularz dostępny na stronie, a na pewno się odezwiemy!