Architekt, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plLPP - Architekt

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.
W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Architekt

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • Analiza warunków technicznych, podkładów projektowych oraz wypisów z umów, analiza dokumentacji meblowej,
  • Opracowywanie koncepcji nowych elementów meblowych lub/i budowlanych i architektonicznych
  • Współpraca z zewnętrznymi pracowniami architektonicznymi,
  • Współpraca z firmami wykonawczymi, w tym meblowymi, wspomaganie procesu koordynacji zamówień,
  • Wyjazdy na nadzory.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Architektura, Architektura Wnętrz),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość programów branżowych: REVIT (preferowane) lub co najmniej: AutoCAD, SketchUp oraz min. jednego z programów graficznych: Photoshop, Corel. Dodatkowym atutem będzie umiejętność wykonywania wizualizacji.
  • Bardzo dobra znajomość warunków technicznych, prawa budowlanego i przepisów z nimi powiązanych,
  • Kreatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania projektami oraz duża samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe,
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego.

Poszukujemy osób z różnym poziomem doświadczenia - zarówno na stanowiska Architektów jak i Starszych Architektów.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.