Help: Opiekunka do Pana podopiecznego. Dodatkowe Premie na start!!!, - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Help: Opiekunka do Pana podopiecznego. Dodatkowe Premie na start!!!

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Help: Opiekunka do Pana podopiecznego. Dodatkowe Premie na start!!!

Region: Cała Polska

Miejscowość: 86565 Gachenbach

Start: od zaraz

Język komunikatywny bądź dobry, wymagane prawo jazdy

Opis podopiecznej:

Kobieta, 86 lat,168cm, ok.  50kg

Dolegliwości:

- początki demencji,

- cukrzyca,

- zaburzenia rytmu serca,

- pani miała amputowany palec u nogi,

- porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego,

- celem podopiecznej jest aby samodzielnie się poruszać,

- bywa osłabiona z racji wieku,

- pani posiada rolator i łóżko na pilota,

- korzysta z toalety oraz krzesłotoalety,

- inkontynencja,

- pani korzysta z pieluchomajtek.

Pani mieszka na wsi w domu jednorodzinnym. Sklep oddalony jest o 10 minut drogi pieszo. W domu podopiecznej w oddzielnym mieszkaniu mieszka syn. Jest osobą samodzielną , je posiłki z matką
i opiekunką.
Codziennie o 7 rano przychodzi pielęgniarka, która podaje insulinę, opiekunka musi mierzyć cukier w ciągu dnia. Pani podopieczna 3 razy w tygodniu jeździ na dializy (z personelem medycznym, opiekunka Pani  nie zawozi), pani podopieczna  często drzemie w ciągu dnia, zwłaszcza po powrocie z dializ.

Obowiązki:

-prowadzenie domu,

- mierzenie poziomu cukru i podawanie insuliny,

-gotowanie,

-pranie, prasowanie,

-robienie zakupów,

-zmiana pieluchomajtek,

-pomoc podczas higieny ciała,

-dotrzymanie towarzystwa.

 Wymagania:

  •  znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym lub dobrym,
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),
  • cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,
  • mile widziane referencje
  • prawo jazdy

Oferujemy:

-oddzielny pokój,

-radio, telewizor,

-dostęp do Internetu,

-auto do dyspozycji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o
kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:

Izabela Michałkiewicz +48  881 777 177

lub o wiadomośc mailową:
i.michalkiewicz@help24.info

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.