Stolarz, Paryż - oferta pracy - GoldenLine.plInter Kadra - Stolarz

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Stolarz

Miejsce pracy: Paryż

Region: Cała Polska

Zadania:

• montaż podłóg lub akcesoriów meblowych, elementów mebli, pozycjonowanie mebli, szkieł, luster

Oczekiwania:

• min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• samodzielność, chęć do pracy i zaangażowanie
• dyspozycyjność do wyjazdu (praca od 23/01)

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie na terenie Francji
• darmowe zakwaterowanie
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
• pracę w polskiej ekipie
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.