Pracownik produkcji/ Operator maszyn/ Operator maszyn CNC, Łazy - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Progres - Pracownik produkcji/ Operator maszyn/ Operator maszyn CNC

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Współpracujemy z ponad 1000 firmami na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom. Grupa Progres jest Agencją Zatrudnienia nr 5088

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji/ Operator maszyn/ Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Łazy

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

- czynności produkcyjne,
- obsługa maszyn, obsługa maszyn CNC,
- obsługa maszyn typu krawędziarki, prasy, piły,
- dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,
- mile widziana znajomość rysunku technicznego,
- samodzielny dobór i wymiana narzędzi,
- kontrola jakości wytworzonych produktów poprzez pomiar metrologiczny,

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe jako operator CNC/
- doświadczenie zawodowe jako operator maszyn, pracownik produkcji,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowa o pracę,
- praca w systemie 3 zmianowym,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Cv prosimy wysłać za pośrednictwem formularza.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.