Administrator Aplikacji Java, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plMillenium - Administrator Aplikacji Java

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Gdańsku na stanowisku:

Administrator Aplikacji Java

Miejsce pracy: Gdańsk

Numer ref.: GL/DRA/Java

Obowiązki:

  • Utrzymanie aplikacji produkcyjnych Java.
  • Monitorowanie wskaźników, wydajności i logów aplikacji produkcyjnej, rejestrowania zgłoszeń o znalezionych błędach proponowanie i wdrażanie usprawnień.
  • Utrzymanie środowisk aplikacji oraz narzędzi (SVN, Jira, TeamCity) oraz procesów developerskich (głównie buildy i wdrożenia aplikacji)
  • Automatyzacja procesów wdrażania i obsługi oraz rozwój narzędzi do monitorowania dostępności i błędów dla aplikacji.
  • Oferowane stanowisko daje również możliwość rozwoju w obszarach związanych z tematem zabezpieczeń w aplikacjach internetowych, monitoringiem oraz tunningiem wydajności baz danych jak również daje możliwość brania udziału w projektach migracji/modernizacji aplikacji, serwerów i usług na nowe wersje lub technologie

Oczekiwania:

  • Znajomość aplikacji webowych działających w architekturze SOA i w połączeniu z bazami danych
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Linux/Unix w szczególności RHEL (w tym umiejętność pisania skryptów shellowych)
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacji Java EE (Tomcat, JBoss)
  • Znajomość administracji i konfiguracji serwerów Apache
  • Podstawowa znajomość języków Java, SQL (umiejętność czytania kodu, umiejętność tworzenia i pisania zapytań)
  • Umiejętność do pracy w zespole, komunikatywność, nastawienie na działanie zespołowe.
  • Znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji, tworzenie instrukcji, współpraca pomiędzy członkami międzynarodowego zespołu)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzi –, GIT, Nexus, Jenkins, JMeter, DynaTrace
  • Znajomość LifeRay, Nginx 1.11, Varnish 4
  • Znajomość aspektów komunikacji sieciowej
  • Umiejętność wykorzystywania narzędzi automatyzujących pracę
  • Znajomość bezpiecznych łączy w aplikacji internetowej – (szyfrowanie, certyfikaty, klucze, itp.)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Gdańsk Główny

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.