Inżynier Utrzymania Ruchu , Wałbrzych (dolnośląskie) - oferta pracy - GoldenLine.plArche Consulting - Inżynier Utrzymania Ruchu

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Inżynier Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wałbrzych/dolnośląskie

Numer ref.: IUR/KL

Obowiązki:

  • planowanie prac zapobiegawczych, planów przeglądów i remontów maszyn,
  • wsparcie dla techników UR podczas rozwiązywania problemów technicznych,
  • zarządzanie częściami zamiennymi oraz dokumentacją techniczną w podległym obszarze,
  • modyfikacja istniejących linii technologicznych, wprowadzanie usprawnień,
  • analiza kodycji maszyn na podstawie przedstawionych wskaźników, planowanie działań usprawniających,
  • tworzenie raportów produkcyjnych.

Wymagania:

  • min. 3 lat doświadczniena na pdobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki Autmatyka / Elektryka,
  • praktyczna znajomość zagadnień Preventive / Predictive Maintenance,
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC - modyfikacje programów, tworzenie nowych rozwiązań,
  • komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162