Ankieter / Rekruter, Gdynia - oferta pracy - GoldenLine.plJobman Group - Ankieter / Rekruter

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Ankieter / Rekruter

woj. pomorskie > Gdynia

Wymagania:

  • - Dyspozycyjność w wybranych lub wszystkich dniach między wtorkiem a sobotą, w godzinach ok. 10:00-18:00
    - Aktualna książeczka sanepid (wymóg konieczny)
    - Otwartość
    - Komunikatywność
    - Pracowitość
    - Pewność siebie

Obowiązki:

  • Oferta pracy tymczasowej.
  • Opis stanowiska:
  • Rekrutacja do badań konsumenckich na podstawie określonych wytycznych zawartych w procedurze rekrutacji.

Oferujemy:

  • - Ciekawą pracę umożliwiającą zdobycie interesującego doświadczenia
    - Atrakcyjne stawki godzinowe (stawka minimalna to 10 zł/h netto)
    - Wynagrodzenie w systemie dziennym lub miesięcznym

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną ederkowska@jobmangroup.pl w tytule: rekruter
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".