Pomocnik drukarza offsetowego, Pruszcz Gdański - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Progres - Pomocnik drukarza offsetowego

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Pomocnik drukarza offsetowego

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Region: pomorskie

Numer ref.: PD/01/2017

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe/techniczne,

- znajomość budowy maszyn

- podstawowa znajomość obsługi komputera

- mile widziane wykształcenie poligraficzne

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

- pomoc przy ustawieniu maszyny

- nadzór nad pracą maszyny

- przygotowanie materiałów pod dane zlecenie

- kontrola wizualna jakości wydruków

- dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy

- przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
- umowę o pracę

- pracę w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym

- pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
- perspektywę rozwoju zawodowego dla najlepszych
- zarobki adekwatne do doświadczenia

- bezpłatny dojazd z Gdańska do zakładu pracy na wszystkie zmiany!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.