Operator wózka widłowego, Pruszcz Gdański - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Progres - Operator wózka widłowego

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Region: pomorskie

Numer ref.: OWW/01/2017

Obowiązki:

- praca na wózku widłowym przez całą zmianę

-  załadunek, rozładunek, rozmieszczanie towaru w magazynie

- dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
- prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w magazynie – minimum 1 rok

- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym  lub czterobrygadowym
- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych z napędem gazowym
- motywacja do pracy

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową – 16 zł +dodatki do II i II zmiany
- pracę na podstawie umowy o pracę

- zatrudnienie na pełny etat

- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta
- bezpłatny dojazd autobusem z dworca głównego w Gdańsku

Aplikacje prosimy wysyłać na adres martyna.kurowska@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny OWW/01/2017

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie
http://grupaprogres.pl/ Nr. rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę Progres z siedzibą w Pruszczu Gdańskim."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.