Asystent - praca biurowa, Mielec - oferta pracy - GoldenLine.plJobman Group - Asystent - praca biurowa

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Asystent - praca biurowa

woj. podkarpackie > Mielec

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • entuzjazm i pozytywne nastawienie.

Obowiązki:

  • Poszukujemy osoby do wykonywania czynności administracyjno - biurowych w markecie budowlanym.
  • Praca dorywcza (do 15h maxymalnie w ciągu tygodnia).

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w elastycznych godzinach,
  • przyjazną atmosferę.

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".