Cloud Architect, Zabierzów - oferta pracy - GoldenLine.plGforce - Cloud Architect

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Cloud Architect

Miasto: Zabierzów

Region: małopolskie

Numer ref.: ARCH/2759/KRK

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie i rozwój architektury rozwiązań chmurowych
  • automatyzacja Data Center oraz narzędzi i infrastruktury dla BBSA, BBPM, ADDM

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wiedza z zakresu narzędzi służących do automatyzacji Data Center
  • znajomość narzędzia OpenStack (IaaS)
  • znajomość narzędzi do integracji
  • znajomość narzędzi BMC Data Center, np. BBSA, BBPM, ADDM
  • doświadczenie w pracy z ServiceNow, HPSM, Remedy, uCMDB, Bladelogic
  • bardzo dobra znajomość chmur prywatnych i/lub publicznych
  • dobra znajomość dowolnej dystrybucji systemu Linux
  • znajomość platform Windows Server wraz z VMWare lub Hyper-V będzie dodatkowym atutem

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.