Help: Opiekunka do podopiecznych, - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Help: Opiekunka do podopiecznych

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Help: Opiekunka do podopiecznych

Region: Cała Polska

Wyjazd: od 20.01.2017

Miejscowość: 48431 Rheine

Małżeństwo

Podopieczna: 85lat, 154cm, 62kg

Dolegliwości:

- I stopień niepełnosprawności

- przychodzi pomoc medyczna

- początki Parkinsona

- korzysta z rolatora

- korzysta z wózka na dłuższe dystanse

- korzysta z toalety

- budzi się w nocy, opiekunka nie musi wstawać, córka wstaje

Obowiązki:

- wymaga pomocy przy utrzymaniu higieny ciała

- wymaga pomocy przy zmianie odzieży

- wymaga pomocy przy przejściu z łóżka do wózka lub do rolatora

- utrzymanie porządku w domu

- pranie i prasowanie

- przygotowanie posiłków

Podopieczny: 88lat, 156cm, 64kg

- choruje na raka kości

- problemy z chodzeniem

- osoba świadoma

- korzysta z roaltora

Obowiązki:

- zmiana odzieży

- pomoc w skorzystaniu z toalety

- asekuracja w trakcie przemieszczania się

- pranie

Podopieczni mieszkają z córką, córa pomaga w opiece, wstaje w nocy do rodziców.

 Wymagania:

  •  znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),
  • cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

- własny pokój

- Internet

- radio, TV

- własna łazienka

-organizację wyjazdu

-zakup biletów

-opiekę koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o
kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:

Izabela Michałkiewicz +48  881 777 177

lub o wiadomośc mailową:
i.michalkiewicz@help24.info

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.