Absolwenci z językiem niemieckim, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plCPL - Absolwenci z językiem niemieckim

Oferta archiwalna

Absolwenci z językiem niemieckim

Numer referencyjny:JO-1607-335937_SZ2977SZC2
Lokalizacje:Szczecin
Nazwisko Konsultanta:Szczepan Zajdel
Opis:

Dla naszego klienta, dużej międzynaorodowej firmy, poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języków obcych

Opis stanowiska:

  • Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania
  • Księgowanie, uzupełnianie danych w systemie
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i analiz
  • Rozliczanie kont księgowych

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office
  • Dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie nie jest wymagane – firma oferuje szkolenia

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy – atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze firmy i atrakcyjny program szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole