Pracownik inwentaryzacji, Rumia - oferta pracy - GoldenLine.plInter Kadra - Pracownik inwentaryzacji

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji

 15.01.17r.  w godzinach 19:15-7:00

Miejsce pracy: Rumia

Region: pomorskie

Numer ref.: INW/0117/Rumia

Obowiązki:
- Liczenie towaru
- Wykładnie towaru
- Drobne prace porządkowe

Wymagania:
- Punktualność;
- Dyspozycyjność w godzinach 19:15-7:00 w dniu 15.01.17r.
- Chęć do pracy.

Oferujemy:
- Umowę cywilnoprawną podpisywaną z Interkadra;
- Stawkę godzinową;
- Pracę dla osób w każdym wieku!
- Możliwość współpracy przy kolejnym zleceniach;
- Pracę w marketach na terenie Gdańska

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"