Przedstawiciel Handlowy ds. Materiałów Budowlanych (Inwestycje budowlane), Pruszcz Gdański - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Progres - Przedstawiciel Handlowy ds. Materiałów Budowlanych (Inwestycje budowlane)

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta, polskiej sieci hurtowni budowlanych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Materiałów Budowlanych (Inwestycje budowlane)

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Region: pomorskie

Numer ref.: PHMB/01/17

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne u klienta w zakresie obsługi inwestycji budowlanych;
  • Aktywna sprzedaż materiałów budowlanych;
  • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie stałych klientów z branży inwestycji budowlanych na terenie województwa pomorskiego;
  • Stałe monitorowanie rynku inwestycji budowlanych oraz działań konkurencji;
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • Min. 1,5 roczne doświadczenie w branży budowlanej na stanowiskach handlowych (przedstawiciel handlowy, doradca techniczno-handlowy, inżynier sprzedaży, specjalista ds. obsługi klienta itp.);
  • Wykształcenie średnie – mile widziane budowlane;
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów i dużo pozytywnej energii;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na terenie województwa pomorskiego!
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie sprzedażową;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość pracy w trybie home-office z dostępem do regionalnego biura;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);
  • Pracę w prężnym i dynamicznym zespole ludzi, pozytywnie nastawionych do życia.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj teraz"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.