MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH (k/m), - oferta pracy - GoldenLine.plPersontura GmbH & Co. KG - MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH (k/m) <br/><span id="uwagiDoStanowiska">(Baumaschinenmechaniker)</span>

Oferta archiwalna

Persontura GmbH & Co. KG

Dla naszych klientów - znanych firm zajmujących się produkcją, wynajmem i serwisem maszyn budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH (k/m)
(Baumaschinenmechaniker)

Numer ref.: 105/2017

ZADANIA:

  • Przeprowadzanie przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń budowlanych
  • Naprawa układów hydraulicznych i pneumatycznych maszyn
  • Diagnostyka urządzeń i rozruch maszyn
  • Naprawa silników
  • Ogólne prace warsztatowe dotyczące mechaniki maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe jako mechanik, idealnie w branży maszyn budowlanych
  • Praktyczna wiedza z zakresu hydrauliki i pneumatyki urządzeń
  • Mile widziany własny samochód do dojazdów do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę zawartą na czas nieokreślony
  • Możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi taryfami iGZ powiększone o dodatki (diety), ponieważ tylko zadowoleni nasi pracownicy mogą nam zapewnić satysfakcję naszych klientów
  • Wsparcie ze strony naszej firmy od pierwszego dnia pracy w Niemczech. Towarzyszymy Państwu podczas rozpoczęcia pracy u naszego klienta, a w kolejnych tygodniach i miesiącach pracy utrzymujemy regularny kontakt (również w języku polskim).
    Odpowiadamy na Państwa pytania i służymy wsparciem podczas całego pobytu w Niemczech.
  • Dla naszych pracowników wyszukujemy i rezerwujemy noclegi
    – jednoosobowe pokoje z dostępem do kuchni i możliwością przyrządzenia posiłków.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, czekamy na Państwa zgłoszenie!

CV (Lebenslauf najlepiej w języku niemieckim) prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj.

W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +49 9131 68 77719

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ W NIEMCZECH I ROZMAWIASZ KOMUNIKATYWNIE
PO NIEMIECKU – ZAPYTAJ CZY NIE MAMY OFERTY PRACY DLA CIEBIE!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.