Produkcja - umowa o pracę!, Ozorków - oferta pracy - GoldenLine.plPROGRES - Produkcja - umowa o pracę!

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 17 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Produkcja - umowa o pracę!

Miasto: Ozorków

Region: łódzkie

Numer ref.: PGZ/9/2016

Miejsce pracy: Ozorków

Zadania:

  • prace produkcyjne
  • pokrywanie gotowych produktów akrylem
  • kontrola wizualna końcowego produktu
  • obsługa maszyn
  • pakowanie gotowych produktów w opakowania ochronne

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • zainteresowanie podjęciem długiej współpracy

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • praca w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • fundusz socjalny (konto pracownicze, dofinansowania, dodatkowe benefity)
  • po okresie próbnym - dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU i możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej LUX MED na atrakcyjnych warunkach
  • praca od zaraz!

Jeśli spełniasz, którekolwiek z wymagań - prześlij CV!