Blacharz Wentylacji, - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Blacharz Wentylacji

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dlanaszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Blacharz Wentylacji

Region: Cała Polska

Numer ref.: BW/2016/N

Obowiązki:

  • Praca przy produkcji kanałów, kształtek i elementów wentylacyjnych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość obsługi i programowania maszyn do plazmowego cięcia blach (CNC),
  • Znajomość obsługi maszyn do produkcji wentylacyjnej (giętarek, żłobiarek itp.)
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi blacharskich
  • Zaangażowanie Samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w Norwegii w systemie rotacyjnym (6/2)
  • Pracę od 16.01.2016
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.