Pracownik dzialu Centermanagement i Marketing, Ostrów - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Pracownik dzialu Centermanagement i Marketing <br/><span id="uwagiDoStanowiska"><small>pełny / niepełny wymiar czasu pracy </br>dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać tylko </br>w j. niemieckim</small></span>

Saller jest znakomicie prosperującym przedsiębiorstwem zarządzanym przez właściciela, działającym w branży nieruchomości handlowych, specjalizującym się w realizacji projektów / wynajmie, zlecaniu wykonawstwa budowlanego, controlingu, zarządzaniu własnymi nieruchomościami handlowymi. Wraz z ponad 300 pracownikami w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych najemców i współpracowników. Naszym atutem jest ciągły rozwój firmy i nasz profesjonalizm.

W celu wsparcia naszego zespołu zarządzania centrami w Polsce szukamy, w najbliższym możliwym terminie, pracownicy/pracownika na stanowisko:

Pracownik dzialu Centermanagement i Marketing
pełny / niepełny wymiar czasu pracy dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać tylko w j. niemieckim

Miejsce pracy: Ostrów

Pani / Pana zadania:

  • Planowanie i realizacja własnych działań marketingowych (np. eventy, ankiety wśród klientów) w naszych centrach handlowych i marketach specjalistycznych w Polsce
  • Praca z prasą & PR
  • Dalszy rozwój naszej reklamy i działań w zakresie reklamy, zarówno pod względem treści jak i adresatów, drogą online
  • Analiza działań reklamowo-marketnigowych i ich monitorowanie na podstawie statystyk
  • Opieka nad najemcami na miejscu, wynajem powierzchni
  • Koordynacja zewnętrznych usługodawców

Pani/Pana profil:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ekonomii przedsiębiorstw, marketingu lub porównywalne
  • Język niemiecki i polski w mowie i piśmie
  • Wysokie kompetencje językowe, komunikacyjne i skuteczność osiągania celów
  • Własna inicjatywa, kreatywność, zaangażowanie jaki i wyczucie w zakresie reklamy i designu
  • Gotowość do podróży oraz zrozumienie i oparcie w rodzinie
  • Wdrożenie do fachowej pracy przez 6 miesięcy w centrali firmy w Niemczech (Weimar)
  • Wysokie umiejętności w zakresie obsługi MS Office, w szczególności Excel, poza tym ewentualnie oprogramowana do wizualizacji jak np. Photoshop, InDesign, Illustrator

Jesteście Państwo zainteresowani nasza ofertą?

W takim razie prosimy o złożenie aplikacji przez nasz portal Online-Portal na stronie www.saller-bau.com lub o przesłanie mailem dokumentacji z podaniem najszybszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań dotyczących wynagrodzenia na następujący adres:

Dział HR

Pani Fietzsch

In der Buttergrube 9

D-99428 Weimar-Legefeld

Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 163

Mail: jobs@saller-bau.com
Homepage: www.saller-bau.com