Pracownik Produkcji - Stęszew, Stęszew - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Progres - Pracownik Produkcji - Stęszew

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych,
szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanej Firmy produkcyjnej z branży budowniczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji - Stęszew

Miejsce pracy: Stęszew

Region: wielkopolskie

Zadania- różne w zależności od działu:
- prace produkcyjne
- obsługa maszyn/ zgrzewarek
- obsługa elektronarzędzi
- szycie na maszynie
- prace fizyczne.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany (6-14,14-22,22-6)
- doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
- chęć do pracy.

Oferta:
- umowa o pracę tymczasową
- dłuższe zatrudnienie z możliwością zatrudnienia w Firmie bezpośrednio
- praca w bliskich okolicach Stęszewa- miejscowość Dębno
- stawka godzinowa 16 zł brutto, na nocnej zmianie 18 zł.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.