iOS Developer, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plSii Sp. z o.o. - iOS Developer

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:
iOS Developer
Miasto: Lublin
Zadania
  • Tworzenie inteligentnych aplikacji mobilnych
  • Współpraca w ramach zespołu developerów
  • Testowanie rozwiązań
Pożądany profil
  • Doświadczenie zawodowe związane z programowaniem aplikacji na iPhone/iPad (minimum 2 lata)
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz projektowania aplikacji mobilnych
  • Bardzo dobra znajomość iOS SDK
  • Umiejętność programowania w Objective-C lub Swift
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Oferujemy
  • Pracę dla lidera w branży IT i inżynierii
  • Szerokie portfolio ciekawych projektów (w tym międzynarodowe!), różnorodność branż (m.in.: finansowa, ubezpieczeniowa, bankowa, odzieżowa, rozrywka, farmaceutyczna)
  • Możliwość zmiany projektu i elastyczne ścieżki kariery
  • Wyjątkową atmosferę - nagrody dla Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce i tytuł Grate Place to Work
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, szkolenia, pakiet kafeteryjny (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników) - zaraz od początku zatrudnienia!
  • Elastyczne formy współpracy – w oparciu o umowę o pracę lub B2B- Ty wybierasz
  • Biuro blisko centrum miasta i pokoje projektowe zamiast open space!
  • Owoce w biurze, wspólne śniadania, imprezy integracyjne dla Ciebie, ale również dla Twojej rodziny (bale karnawałowe, pikniki rodzinne, wyjazdy integracyjne, mikołajki, wigilię, piwne czwartki...i wiele innych wydarzeń!)
  • Grupy zainteresowań i eventy sportowe- piłka nożna, koszykówka, turniej w piłkarzyki

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja-lublin@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

SunSunSunSunSunSunbottom